Tühi

Kokku: 0,00 €

Vasest käevõru magnetitega Oonüks must

26,90 €

Magnetit on juba vanast ajast kasutatud lihaspingete ning valu korral, vere korrastamiseks ja liigeste heaoluks.

Antiikajal hinnati vaske kõrgemalt kui hõbedat ja kulda, omistades sellele fantastilisi omadusi. Vase tervist toetavad omadused on olnud au sees nii egiptlastel, roomlastel, kui ka kreeklastel. Vanad egiptlased kasutasid vaskehteid joogivee puhastajana. Arvati, et
vaskehete kandmine võib leevendada artriidi ja reuma sümtomeid ning aitab paraneda haavadel. Usuti, et vaskehete kandmine võib leevendada nahaprobleeme. Samas ei ole teaduslikke tõendeid, mis kinnitaksid neid väiteid, kuid siiski arvatakse, et vasel on positiivne mõju.
Vask on ka hea õnne metall, avab tee armastusele, pakub üldist kaitset ja laseb küllusel meid leida.

Käevõrus on ühendatud vase- ja magneti head omadused.

Oonüks on jõuduandev ning hirmudest vabanemist soodustav kivi. See kivi kaitseb pimedatel öödel ja üksildastes paikades. See kivi aitab võtta oma saatuse juhtimise enda kätte. Aitab vanadest harjumustest lahti saada. Mõtteid talletades, hoiab oonüks alal selle kandja mälestused kõigist tema kogemustest ning võib seetõttu leida rakendust psühhomeetrias. Praegust elu mõjutavate minevikust pärit vanade haavade ja psüühiliste traumade tõhusat ravi soodustades toetab oonüks stabiilset eluviisi ja tugevdab enesekontrolli. See kivi aitab langetada tarku otsuseid, liikuda uuele tasandile. Edendab elujõudu, visadust ja püsivust; Abistab õppetundide õppimises.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.