Tühi

Kokku: 0,00 €

Vasest käevõru magnetitega jadeiit

27,90 €

Magnetit on juba vanast ajast kasutatud lihaspingete ning valu korral, vere korrastamiseks ja liigeste heaoluks.

Antiikajal hinnati vaske kõrgemalt kui hõbedat ja kulda, omistades sellele fantastilisi omadusi. Vase tervist toetavad omadused on olnud au sees nii egiptlastel, roomlastel, kui ka kreeklastel. Vanad egiptlased kasutasid vaskehteid joogivee puhastajana. Arvati, et
vaskehete kandmine võib leevendada artriidi ja reuma sümtomeid ning aitab paraneda haavadel. Usuti, et vaskehete kandmine võib leevendada nahaprobleeme. Samas ei ole teaduslikke tõendeid, mis kinnitaksid neid väiteid, kuid siiski arvatakse, et vasel on positiivne mõju.
Vask on ka hea õnne metall, avab tee armastusele, pakub üldist kaitset ja laseb küllusel meid leida.

Käevõrus on ühendatud vase- ja magneti head omadused.

Jadeiidi kivi mõjub rahustavalt ja tasakaalustavalt kogu inimese organismile. Mõjub hästi neerudele, südamele, vereringele ja närvisüsteemile. Mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Jadeiit tugevdab immuun­süsteemi, ergutab ainevahetust ja tõhustab soolte talitlust. Leevendab neerudega seotud haigusi.

JADEIIT – arvatakse, et jadeiit suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu, ning et kivi pikendavat inimese eluiga ja andvat kandjale tarkust. Usutavasti aitab radikuliidi ja närvihaiguste ravil. See kivi reguleerib arteriaalset vererõhku, mis sõltub ilmamuutustest. Seepärast soovitataksegi jadeiiti kanda just neil, kes on ilmamuutuste suhtes tundlikud. Usutavasti kaitseb jadeiit õnnetuste ja õnnetusjuhtumite eest.