Tühi

Kokku: 0,00 €

uns - ADEK vitamiinid 60 kapslit

20,80 €

A-vitamiin aitab kaasa normaalsele raua ainevahetusele. Vitamiinide D ja K sisaldus organismis mängib tervise seisukohast äärmiselt tähtsat rolli aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele ning lihaste ja vereringe normaalsele talitlusele. E-vitamiin on antioksüdant, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Koostisosad: A-vitamiin (retinüülatsetaat), D3-vitamiin (kolekaltsiferool lanoliinist), E-vitamiin (DL-alfa tokoferoolatsetaat), MenaQ7® - K2-vitamiin (Menakinoon-7 fermentatsioonist), inuliin Orafti®GR (harilik sigur - Cichorium intybus), tselluloosi kapsel – glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos (HPMC).

Kasutamine: 1 kapsel 1x päevas, vähese veega.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab tüüpiliselt: A-vitamiin (retinüülatsetaat) 800mcg 89%*NRV, D3-vitamiin (kolekaltsiferool lanoliinist) 50mcg (2000IU) 250%*, E-vitamiin (DL-alfa tokoferoolatsetaat) 12mg 80%*, MenaQ7® - K2-vitamiin (Menakinoon-7 fermentatsioonist) 20mg 133%*

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ravimeid kasutavad isikud peaksid toodet tarbima üksnes meditsiinilise järelvalve all. Ära tarbi, kui turvakile on katki või see puudub.

Netokaal: 24,5g

Toodetud Poolas.