Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Kvertsetiin ja bromelaiin 60 kapslit

26,90 €

Antud toidulisand sisaldab kaht taimset koostisosa, mis aitab toetada immuunsüsteemi tervist ja kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Kvertsetiin on võimas antioksüdant, mida leidub näiteks sibulas, punases veinis ja rohelises tees. Bromealiin on ensüüm, mida leidub looduslikult ananassis. See hoolikalt valitud koostisega toidulisand sisaldab ka C-vitmaiini, aidates toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust, iseäranis allergiate ja heinapalaviku hooajal ning talvisel perioodil.

  • On teada, et flavonoidid toimivad sünergistliselt koos C-vitamiiniga, mis aitab hoida immuunsüsteemi normaalsena ning aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Sisaldab ka ananassist saadud bromelaiini.
  • Hea sünergiline kompleks!
  • Iseäranis kasulik heinapalavike hooajal.

Kasutusjuhend: Täiskasvanud ja lapsed alates vanusest 13. eluaastat 2-3 tabletti (lapsed vanuses 4-12 aastat 1 tablett) päevas või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. 

Päevane kogus (2 tabletti) sisaldab: Vitamiin C 68 mg 85%*NRV-st, Kvertsetiin 600 mg, Bromelaiini kompleks 54 mg. *NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Koostisosad: looduslik Lithothamnion calcarea; kvertsetiindihüdraadi pulber, mahuaine: tselluloos, askorbiinhape, bromelaiini kompleks, paakumisvastane aine: ränidioksiid, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat; maisivalgust kate. 

EI SISALDA: kunstlikke värv-, maitse- ega säilitusaineid, piimaprodukte, gluteeni, laktoosi, soja, nisu, pärmi.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)