Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - C-vitamiin koos kibuvitsamarjadega 180 tabletti

39,90 €
  • Kibuvits on üks parimatest taimsetest C-vitamiini allikatest.
  • Toidulisand Rosehips C sisaldab 1000 mg vitamiini, millele on lisatud kibuvitsamarju.
  • C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustamisele kehas,  mis omakorda on oluline luude, kõhrede, naha ja hammaste jaoks.
  • C-vitamiin on  üks baastoitainetest, mis on aitab kaasa energia tootmisele kehas.

KASUTUSJUHISED: VVõtke 1 tablett päevas (vastavalt Eestis kehtivatele normidele) koos söögiga või vastavalt spetsialisti soovitustele. Soovitatav on ka igapäevane multivitamiini tarvitamine. Ärge ületage soovitatavat päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. 

Säilitage lastele kättesaamatus kohas. Hoidke pudelil kork korralikult peal ning säilitage jahedas, kuivas ja niiskuse eest kaitstud kohas, kuna niiskus võib mõjutada toote kvaliteeti. JPudelil on UV filter. 

Päevane annus 1 tablett sisaldab tüüpiliselt: C-vitamiin 1000 mg 1250%NRV*-st, Kibuvitsamarjad 50 mg.

*NRV (nutrient reference value) - soovitav päevane võrdluskogus

Koostisosad: C-vitamiin (askorbiinhappena), kibuvitsapulber,  emulgaator: naatriumkarboksüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, hüdroksümetüültselluloosist kate.

Ei ole lisatud järgmiseid aineid: suhkur, sool, soja, nisu, gluteen, pärm, laktoos, piimatooted, kunstlikud toiduvärvid, säilitus-, lõhna- ja maitseained.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)