Tühi

Kokku: 0,00 €

Dr.Ohhira Kampuku iluseep 80g

16,80 €

Dr.OHHIRA® probiootiline Kampuku iluseep ühendab looduslike koostisainete, iidse Jaapani fermenteerimiskunsti ja nüüdisaegse teaduse, et luua puhastav, tasakaalustav ja noorendav seep, mis on nii õrn, et sobib kasutamiseks kogu perele. Meie Kampuku iluseep sisaldab probiootilist ekstrakti, milles on rikkalikult toiteaineid nagu aminohapped, vitamiinid ja mineraalid, mis toetavad naha tervist ja tasakaalu.

Naha probiootilise tasakaalu toetamine võib aidata:

• säilitada naha optimaalset pH-d

• säilitada kollageenikiudude välimust ja struktuuri

• toetada naharakkude tervislikku uuenemist

• nahka niisutada ja toita

• toetada naha tervislikku barjäärifunktsiooni

Kuna nahapind on rikkaliku mikroflooraga ökosüsteem, võivad puhastajad ja niisutajad selle õrna tasakaalu rikkuda. Seda tuleb hoopis toetada!

Koostisosad: Sodium palmate, sodium cocoate, lactobacillus/streptococcus thermophilus/ molasses/rice bran/fruit/leaf/stalk/agaricus blazei/lentinula edodes/grifola frondosa/hizika fusiforme/ laminaria japonica/undaria pinnatifida ferment filtrate, aqua, caramel.

Tehke seep niiskeks, hõõruge kätevahel vahule ja kandke niiskeks tehtud näole. Pesta maha veega.

Nipp nahalekandmiseks
– kandke Kampuku vaht pesurätile, hoidke seda näol ning masseerige seep kätega näole. Imendumiseks jätke see paariks minutiks näole mõjuma.

Raseerimisnipid
– kuidas hoida ära tüütut näo, kaenlaaluste või bikiinipiirkonna nahaärritust:

  • Hõõruge Kampuku iluseep vahule ja kasutage seda raseerimiseks. Probiootikumide tüved tasakaalustavad naha pH-d ja ennetavad löövet ja nahaärritusi. Raseerimisel tekkiv lööve on sagedane probleem, kui mitte nii kasulikud tüved võtavad raseerimisel tekkinud mikrovigastused üle.
  • Nahaärrituse ennetamiseks peab raseerija nahal hästi libisema. Raseerimine on kõige edukam siis, kui nahka katab tasakaalustatud pH-ga seep, geel või kreem. Sellised tooted niisutavad nahka ning pehmendavad karvanääpsu, toimides samas naha ja raseerija vahelist hõõrdumist vähendava barjäärina.
  • Paljud inimesed pesevad esmalt raseeritavat ala sooja veega. Pesemata või külma veega loputatud nahk tõmbub kokku ning on ärritusele vastuvõtlikum. Soojem temperatuur aga aitab nahal lõdvestuda, muudab selle plastilisemaks ning vähendab hõõrdumist.