Tühi

Kokku: 0,00 €

Bishofit Mg - Geel nahahoolduseks 75ml

7,90 €

Pidev valu liigestes paneb inimese proovile. Kas järskude liigutuste korral tunnete pidevat valu seljas? Kas peate oma liikumist piirama? Kuidas sellest kurnavast valust kõige ohutumal viisil vabaneda? Kasutage “Bishofit geel”i.

Bishofit geelil on rikkalik mineraalne koostis (magneesiumkloriid 96%, kaltsium, naatrium, kaalium, broom …), mis siseneb naha kaudu vereringesse ning tasakaalustab põletikulisi protsesse. Magneesium aitab kaltsiumil imenduda, takistades liigeste jäigastumist ning üleliigse kaltsiumi kogunemist organismis.

Looduslik mineraalide kompleks tugevdab luude struktuuri. 

kasutamine: Hõõruge masseerivate liigutustega väike kogus geeli valulikule alale. Efekti suurendamiseks on soovitatav mähkida see soojalt riide sisse (võite jätta ööseks). Kasutage 1-2 korda päevas.

Kasutada: 7-14 päeva. Vajadusel korrata  protseduuri 2-3 kuu pärast.

Füsioteraapias: kandke mõjutatavale piirkonnale vajalik kogus geeli. Viige läbi elektro-, ultrafoon-, magnetoforees, fototeraapia või termilised protseduurid (nt osokeriit, parafiin).

Ettevaatusabinõud: välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada kahjustatud nahal ja limaskestadel. Juhuslikul silma sattumisel loputada rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Ei ole ravim. Magneeisumkloriidi sisalduse tõttu geelis võite kasutamise ajal tunda kerget kipitust, eriti kui teil on kuiv nahk. 

Koostisosad: Magnesium Chloride, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Abies Sibirica Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil.

Tootja: Poola