Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare - Metüülvormis B-kompleks 60 kapslit

26,90 €

* Metüülvormis B-kompleks on hea imendusega toidulisand, mis sisaldab toitaineid nende bioaktiivsetes vormides
* Sisaldab metüülvormis folaati ehk 5-MTHFi, mis on looduslik folaadivorm, mida leidub näiteks rohelistes aedviljades. Metüülfolaat on bioloogiliselt aktiivses vormis, mis on keha jaoks valmis kasutamiseks.
* B-vitamiinid aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele, toetavad psühholoogilist funktsiooni ja aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
* B-12 vitamiin ja folaadid toetavad normaalset vereloomet, aitavad säilitada normaalset homotsüsteeni taset, toetavad psühholoogilist funktsiooni ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

Kasutusjuhend: 1 kapsel päevas koos toiduga või vastavalt professionaali soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada tasakaalustatud ja mitmekesise toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Pikaajaline vitamiini B6 tarvitamine suuremates annuses kui 10mg päevas võib esile kutsuda  kerget kihelust ja tuimust.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: Tiamiin (B1-vitamiin) 25 mg 2273%NRV*-st, Riboflaviin (B2-vitamiin) 25 mg 1786%, Niatsiin (B3-vitamiin) 25 mg NE† 156%, B6-vitamiin 25 mg 1786%, Folaat 250 mcg 125%, B12-vitamiin 250 mcg 10 000%, Biotiin 200 mcg 400%, Pantoteenhape (B5-vitamiin) 25 mg 417%, Koliinbitartraat 25 mg, Inositool 25 mg , PABA 25 mg, L-glütsiin 10 mg.

*NRV (nutrient reference value) - päevane võrdluskogus
†NE = niatsiiniekvivalent

Koostisosad: Kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), B-vitamiin (püridoksaal-5-fosfaadina), tiamiin (tiamiinmononitraadina), pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina), inositool, riboflaviin, koliinbitartraat, niatsiin (nikotiinamiidina), paraaminobensoehape (PABA), dikaltsiumfosfaat, L-glütsiin, paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), folaat (Quatrefolic®  [(6S)-5-metüültetrahüdrofoolhappe glükosamiinsool], B12- vitamiin (metüülkobolamiin ja 5-deoksüadenosüülkobolamiin), biotiin.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)