Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare- Magneesiummalaat 90 kapslit

23,90 €

Magneesiumi ja õunhappe kompleks sobib eriti energia ja lihasfunktsiooni toetamiseks. Õunhape on keha Krebs`i Tsükli (energiatsükli) oluline komponent, seda leidub looduslikult ka puu- ja aedviljades. See aitab kaasa mineraalainete transportimisele ja imendumisele. Sobib hästi ka sportlastele ja sportlike eluviisidega isikutele. Magneesiumil on meie kehas mitmeid olulisi funktsioone, magneesium aitab hoida lihaseid, luid ja närvisüsteemi normaalsena.

KASUTUSJUHISED: 1 kapsel 3 korda päevas koos toiduga või vastavalt professionaali soovitustele. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Mitte tarvitada, kui pakend on purunenud. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele

Päevane kogus (3 kapslit) sisaldab: Magneesium (Sisaldub 900 mg magneesiummalaadis) 117 mg 31%*NRV-st, Õunhape 720mg

*NRV (nutritional reference value) - päevane võrdluskogus   

KOOSTISOSAD: magneesiummalaat, kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), mahuaine (tselluloos), antioksüdant (askorbüülpalmitaat),riisikestad.  

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)