Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare - Kurkumiini ja kurkumi kompleks 60 kapslit

46,90 €

Mitselliseeritud kurkumiin koos kurkumi, ingveri ja männikoore ekstraktiga Need fütotoitained on mitselliseeritud vormis, et tagada maksimaalne imendumine ning efektiivsus. Uues kurukumiini kompeksis kasutatakse UltraSOL® tehnoloogiat, mis parandab märkimisväärselt kurkumiini imendumist.

KASUTUSJUHISED: Täiskasvanutel võtta üks kapsel 2 korda päevas koos söögiga, või vastavalt professionaali soovitustele. Toodet ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Sobib vaid täiskasvanutele. Ei sobi raseduse planeerimise, raseduse ega imetamise ajal.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Päevane annus (2 kapslit) sisaldab: UltraSOL® kurkumiini ekstrakt 700 mg, Kurkumiekstrakt (sisaldab 200 mg kurkuminoide) 63,16 mg, Ingverijuure ekstrakt (vastab 200 mg ingverijuurele) 5 mg, Männikoore ekstrakt 25 mg

Koostisosad: UltraSOL® kurkumiini ekstrakt (Curcuma longa L juur koos tselluloosi, kurkumiekstrakti ja antioksüdantidega [segutokoferoolid]), kapsel hüdroksüpropüülmetüültselluloos,  mahuaine tselluloos, kurkumiekstrakt (Curcuma longa L. juur), paakumisvastased ained (ränidioksiid ja askorbüülpalmitaat), männikooreekstrakt (Pinus massoniana L.), ingverijuureekstrakt  (Zingiber officinale juur).

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)