Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare - Femforte Balance 60 kapslit

45,50 €

Taimne kompleks naistele punase ristiku, brokoli, peedi ja rohelise tee ekstraktiga.

Femforte® Balance on taimne kompleks naistele, mis sobib lastesaamise eas ja peale seda. Sisaldab heas annuses punase ristiku ekstrakti, mis on looduslikuks isoflavoonide genisteini, daidzeini, biochanini, and formononetini allikaks.

KASUTUSJUHISED: Üks kapsel kaks korda päevas või vastavalt spetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatavat päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana.

Ärge tarvitage, kui olete rase või planeerite rasedust ega imetamise ajal. Kui olete arstliku järelvalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga.

Päevane kogus (2 kapslit) sisaldab: Punase ristiku ekstrakt 660 mg (annab 120 mg isoflavoone), Brokolipulber 400 mg, Peediekstrakt 7:1 300 mg, Brokoliekstrakt 110 mg (annab 500 mcg sulforafaani), Rohelise tee ekstrakt 4:1 50 mg

KOOSTISOSAD: Standariseeritud punase ristiku ekstrakt (Trifolium pratense Ariel osad), brokkolipubler (Brassica oleracea L. var italic õisikud), peediekstrakt (Beta vulgaris juured), kartuli maltodektstriin, kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja vesi, brokoli strandardiseeritud ekstrakt (Brassica oleracea L. var italic võrsed), rohelise tee ekstrakt (Camellia sinensis lehed), täiteaine: tselluloos, paakumisvastased ained: magneesiumstearaat, sidrunhape.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)