Tühi

Kokku: 0,00 €

Artišokiekstrakt kroomi ja C-vitamiiniga - 50 kapslit

14,50 €

Artišokk on rikkaliku koostisega, sisaldab kõiki vitamiine ja mikroelemente. Taime peamine omadus on ainulaadsete orgaaniliste hapete olemasolu oma koostises, mis on vajalikud kogu keha normaalseks toimimiseks. Artišokk sisaldab palju kiudaineid, mis aitavad kaasa seedesüsteemi normaalsele toimimisele ja parandavad valgutoidu seeduvust. Rasvablokaatorina on leidnud laialdast kasutust kapslites sisalduv kitosaan. Sellel on ainulaadne võime rasvamolekule siduda ja need organismist välja viia. See on 100% looduslik aine, kuna seda saadakse vähkide, krabide, krevettide ja teiste koorikloomade kestadest.

Koostisosad: artišoki ekstrakt (36,52%), kitosaan (koorikloomadest) (29,21%), kapsel (želatiin), õunapektiin (12,17%), askorbiinhape (C) (3,65%), maisitärklis, eraldusaine: rasvhapete magneesiumisoolad ja ränidioksiid, kroom (III) kloriid heksahüdraat. 

Kasutamine: 2 kapslit päevas

Soovitav päevane annus (2 kapslit) sisaldab: Artišoki ekstrakt 600mg, Kitosaan 480mg, Õunapektiin 200mg, C-vitamiin 60mg 75%*NRV-st, Kroom 15µg 38*, 

*päevane võrdluskogus täiskasvanule

Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitatavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootel puudub ökomärgistus.

Netokaal: 41,1g

Valmistatud Saksamaal.