Tühi

Kokku: 0,00 €

Refan - Vannisool Bulgaaria roosiga 250g

5,20 €

Ainulaadne looduslik toode, mis sisaldab palju mineraale, mikroelemente ja roosiõli.  Roosiõli on looduslikult antiseptiline ja siluv. See toonib ja värskendab nahka, parandab vereringet ja säilitab vee tasakaalu. Aitab kaasa naha uuendamise protsessis.

Roosiõli kasutatakse näiteks veresoonte toonuse tõstmiseks, kapillaaridega võideldes, vereringe toonuse üldisel tõstmisel, Roosiõli on ka vägas sobilik punetavale nahale. See võib avaldada kasulikku mõju dermatiidile ja ekseemile. Sellel on päikesepõletuste korral põletikuvastane ja tervendav toime.

Roosõli – sisaldab 300 tõestatud väärtuslikku ainet, mis moodustab 86% selle koostisest. Ülejäänud 14% on koostisosad väga väikestes kogustes, kuid need on selle kvaliteedi seisukohalt väga olulised. Eeterliku roosiõli kutsutakse ka “naiste õliks”. Seda kasutatakse aroomiteraapias reproduktiivse süsteemi häirete raviks. Väga võimas aphrodisiac, eriti emotsionaalsete häiretega naiste puhul, mis põhjustavad seksuaalseid probleeme. Roosi õli sobib kõikidele nahatüüpidele, kuid eriti kasulik on ta kuiva, tundliku ja vananeva nahk puhul.

Kasutamine: vanni puhul – lahustage 50 g soola vannis 35-37 °c juures (üldine toime) või 38-42 °c juures (tõhusamaks toimeks). 38-42 °c juures ärge olge vannis kauem kui 15 minutit. Nädalas soovitame teha kuni kolm vanni.

Jala- ja kätevannide puhul – lahustage 1-2 supilusikatäit soola 5 liitris kuumas vees ja hoidke jalgu/käsi vannis 10-15 minutit.

Hoida jahedes ja hästi ventileeritavas kohas, kaitsta otsese päikesevalguse eest ning hoida temperatuuri 15-20 °c juures. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Päritolumaa: Bulgaaria