Tühi

Kokku: 0,00 €

Mate papaia ja moringa tee 200g

4,99 €

Yerba Mate Green Papaia Moringa mate tee on vitamiinide ja väärtuslike toitainete rikas teesegu, millel on õrn, kergelt eksootiline maitse ja mida rikastab kaktuse aroom. Yerba Mate Green Papaia Moringa põhjaks on varjulistes istandustes toitaineterikkaks sirgunud hinnatud leheline mate tee Brasiiliast, mida täiendavad tervislikud papaia- ja moringa lehed, saialille kroonlehed, Peruu füüsalid ja arooniad. Selle mate koostis on kokku täielik vitamiinipomm, – mineraalide ja toitainete allikas, sobides suurepäraselt neile, kes lisaks klassikalisele yerba mate stimuleerivale toimele hindavad ka selle joogi toitumisalast- ja tervendavat jõudu. Peruu füüsalite hapukas maitse, magusahõngulised papaia- ja moringa lehed loovad Yerba Mate Green Papaia Moringa maitse, mis on – ehkki peen ja mitte mõrkjas – üsna eksootiline.

Koostisosad: matepuu lehed (paraguai iileks) 91%, arooniad, kuivatatud papaia lehed 2%, moringa lehed 2%, Peruu füüsalid, saialille kroonlehed, aroom.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista see sarnaselt taimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta mate sõprade seas levinud valmistusviisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/4 – 3/4 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 70-80°C, ära sega. Selliselt saad samale kuivaks joodud matele vett valada väga mitu korda, kuni see kaotab maitse. Matet saab valmistada ka jääveega.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus võta teesegu oluliselt rohkem kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral lisa viil sidrunit või magusta endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia