Tühi

Kokku: 0,00 €

Mate oriental tee 200g

4,99 €

Ebatavaline, ainulaadne segu, kus tee gurmaan või “foodie” võib tunda nii Lõuna-Ameerika temperamenti kui ka Idamaade pärandit. Peamine koostisosa on Brasiilia Mate Green Despalada, mis omaette on kõrgeima kvaliteediga mate tee, sisaldades umbes 95% lehti ja ainult 5% varsi, mille tõttu ei sisaldu tees palju tolmu ega kibedust ja sellel on pehmem maitse. Seda matet kuivatatakse kuuma õhu abil, mitte suitsuga nagu enamikke Paraguaist pärit versioone.

Koostisosad: matepuu lehed (paraguai iileks) 90%, hibiski õied, mustsõstrad, kibuvitsamarjad, füüsali marjad (Physalis Peruviana), apelsinikoor, kibuvitsa aroom.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista seda sarnaselt tavapärasele rohelisele, mustale või metsataimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta lihtsat viisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/3 – 2/3 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 75-85°C, ära sega. Selliselt saad teha mate teest kuni 7 järjest mahedamat tõmmist.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus, lisa teesegu lihtsalt oluliselt enam kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral magusta kookossuhkru või mõne muu endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia