Tühi

Kokku: 0,00 €

Mate fitness tee 200g

4,99 €

Yerba Mate Green FITNESS – mate tee funktsionaalsete lisanditega 200g 

Käid jõusaalis või õpid eksamiteks, FITNESS mate toetab kahte asja korraga, mehed ja naised, hingelt noorelt ja kehalt tegusad!

  • Puhastav, energiat andev ning maagiline Pu-Erh (öeldakse, et  pu – erh tee aitab kaalu hoida, teravdab nägemist, stimuleerib vereringet ja oh..aitab ka, kui eelmisest päevast pea peaks valutama )
  • Aitab keskenduda!
  • Tõstab vaimset ja füüsilist energiat!
  • Paneb organismi kiiremini tööle ja vähendab isu!

Kas soovid tunda end ilusana ja nii ka välja näha, unistad lamedast kõhust? Aktiivsete lisanditega FITNESS mate teesegusse on valitud taimed just selle järgi, et need aitaksid Sul kiiremini rasva põletada ning ka juba saavutatud head vormi pikemalt hoida. Kõrgeima kvaliteediga mate tooraine, – Yerba Mate Green Despalada – koosneb 95% lehtedest ning vaid 5% vartest ning on kasvatatud Laranjeirase instandustes Brasiilias. Loomulik roheline mate värv tuleneb koristusajast, mis toimub Lõuna-Ameerikas alati vihmaperioodil. Tees ei sisaldu palju tolmu ja sellel on pehme maitse. Sobib ka mate teega alustajale.

Koostisosad: matepuu lehed (paraguai iileks) 90%, pu-erh punane tee, valge mooruspuu marjad, piparmünt, kibuvitsamarjad, fenkol, astelpaju marjad.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista seda sarnaselt tavapärasele rohelisele, mustale või metsataimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta lihtsat viisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/3 – 2/3 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 75-85°C, ära sega. Selliselt saad teha mate teest kuni 7 järjest mahedamat tõmmist.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus, lisa teesegu lihtsalt oluliselt enam kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral magusta kookossuhkru või mõne muu endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia