Tühi

Kokku: 0,00 €

Mate detox tee 200g

4,99 €

Eriti asjakohane abiline praegu, kevade algusega. Saab organismi puhtaks samal ajal kui energia kasvab, täiesti teistmoodi paast! Proovi kindlasti!

Yerba Mate Green DETOX – mate tee funktsionaalsete lisanditega 200g 

  • Alustamiseks sobiv mahe mate tee, maitsev ka külmana!
  • Aitab keskenduda, tähelepanu tudengid, kel eksamid ees!
  • Tõstab vaimset ja füüsilist energiat!
  • Puhastab organismi ja vähendab isu!

DETOX mate tee aitab maksa puhastada ning seda võib soovitada ka mate teega alustajaile, sest on eriti mahedamaitseline teiste mate teede seas – iseloomulikku mate tee mõrudust on tunda väga minimaalselt. Sobib hästi tudengitele enne eksameid õppimiseks ning neile, kellele ei sobi traditsiooniline tugevamaitselisem mate tee.

Kõrgeima kvaliteediga mate tooraine, – Yerba Mate Green Despalada – koosneb 95% lehtedest ning vaid 5% vartest ning on kasvatatud Laranjeirase instandustes Brasiilias.

Loomulik roheline mate värv tuleneb koristusajast, mis toimub Lõuna-Ameerikas alati vihmaperioodil. Tees ei sisaldu palju tolmu ja sellel on pehme maitse, mille tõttu sobib hästi ka Terere ehk külma veega joodava mate joogi valmistamiseks.

Koostisosad: matepuu lehed (paraguai iileks) 93%, nõgeselehed, sidrunmelissi lehed, aroom.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista seda sarnaselt tavapärasele rohelisele, mustale või metsataimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta lihtsat viisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/3 – 2/3 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 75-85°C, ära sega. Selliselt saad teha mate teest kuni 7 järjest mahedamat tõmmist.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus, lisa teesegu lihtsalt oluliselt enam kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral magusta kookossuhkru või mõne muu endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia