Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Tugevatoimeline 4-tüveline probiootikum 30 kapslit

15,30 €

Taimne toidulisand 

See hästiuuritud kõrge stabiilsuse ja suure tõhususega probiootikum on resistentne maohappele, sapile ja kuumusele ning see on mõeldud kasutamiseks antibiootikumide kasutamise ajal ning selle järgselt, et toetada patogeenide vaba seedesüsteemi ning aidata säilitada soole tervislikku mikrofloorat. Kolm taimset kapslit sisaldavad 9 miljardit elujõulist bakterit

Kasutusjuhend: Täiskasvanutele 1 kapsel 3 korda päevas (lapsed vanuses üle 8 aasta 1 kapsel kuni 2 korda päevas)  koos klaasitäie veega vahetult enne sööki või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohiks tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Päevane kogus (3 kapslit) sisaldavad tüüpiliselt: Lactobacillus acidophilus,  Lactobacillus casei, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum (kokku umbes 9 miljardit elujõulist bakterit) 75mg (kokku umbes 9 miljardit elujõulist bakterit).

Koostisosad: täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne), probiootikumide segu: Lactobacillus acidophilusLactobacillus caseiBifidobacterium lactis (varasem nimetus longum), Bifidobacterium bifidum(sisaldavad gluteeni, soja, laktoosi), paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat.

EI SISALDA suhkrut, soola, tärklist, nisu, maisi, kunstlikke toiduvärve, säilitus- ega lõhnaaineid.

Sobib taimetoitlastele.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)