Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Supergar küüslaugulisand 90 tabletti

27,50 €

Küüslaugulisand -arvatavasti tugevaim saadaolev küüslaugupreparaat üldse. Sisaldab heas annuses küüslaugus leiduvaid ühendeid alliini ja allitsiini. Alliin on võimas antioksüdant, millel on soodne toime südametalitlusele. Preparaat on spetsiaalse kattega, mis vähendab küüslaugulõhna- ja maitset.

KASUTUSJUHISED:
Täiskasvanud ja lapsed vanuses üle 12 aasta – 1 tablett päevas koos söögiga (nõudlikumatel aegadel kuni 3 tabletti päevas) või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Päevane annus 1 tablett sisaldab tüüpiliselt: Eriti kõrge allitsiinisisaldusega küüslaugupulber (sisaldab 10000ppm allitsiini, 22000ppm alliini ja 15000ppm tiosulfinaate).

Koostisosad:  Eriti kõrge allitsiinisisaldusega küüslaugupulber, looduslik Lithithamnion calcarea, mikrokristalliline tselluloos, tabletikate: tselluloosatsetaatftalaat, glütserüültriatsetaat; taimne steariinhape, taimne magneesiumstearaat, ränidioksiid.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ja maitseaineid.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)