Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Pro-Woman 30 kapslit

29,90 €

15 miljardit elujõulist bakterit naistele koos B6-vitamiiniga. 

Sobib ideaalselt ka rasedatele mikrofloora toetuseks, kui bakteriaalne tasakaal on iseäranis oluline. Väga hea ka imetamise ajal või menopausi kestel ja selle järgselt. Sobib ka veganitele ning piimavaba dieedi korral. Täiendavaks toetuseks võib kombineerida oregaano õli või jõhvikapreparaatidega.

Kasutusjuhend: Täiskasvanud ja lapsed alates 13. eluaastast 1 kapsel päevas või vastavalt professionaali soovitusele. Akuutsetel juhtudel tarvitada 2 kapslit päevas. Sobib kasutamiseks raseduse ajal. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ega tervisliku elustiili asendajana. 

Tooteinfo: Päevane annus üks kapsel sisaldab 15 miljardit bakterit (15 x 109 CFU-d*): Lactobacillus reuteri NCIMB 30242, Lactobacillus rhamnosus CUL63, Lactobacillus gasseri CUL09, Lactobacillus acidophilus CUL60, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis CUL34, Bifidobacterium bifidum CUL20.

*CFU- colony forming units (koloniseerivat ühikut)                                         
 Vitamin B6 1.4mg 100%NRV*-st, Biotiin 50 mcg 100%.

Koostisosad: mahuaine: mikrokristalliline tselluloos, kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, Bifidobacterium animalis lactis, Lactobacillus gasseri (antioksüdant: naatriumaskorbaat), Lactobacillus reuteri, paakumisvastased ained: ränidioksiid, magneesiumstearaat, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid), biotiin.
 
Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.
 
EI OLE LISATUD: toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid, piimatooteid, gluteeni, laktoosi, soola, soja, tärklist, nisu, pärmi

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)