Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Pro-Intensive Extra 30 kapslit

32,90 €

20 miljardit elujõulist bakterit. Ideaalne neile, kes soovivad tugevatoimelist toodet igapäevaseks kasutamiseks. Antibiootikumikuuri järgselt on soovitav võtta topeltannus ehk 2 kapslit päevas. Sobib neile, kellel esineb gaase, puhitusi, kõhukinnisust, ärritunud soole sündroomi või kes haigestuvad tihti. Väga hea ka reisile kaasa võtmiseks!

Kasutusjuhend: 1 kapsel päevas üldiseks toetuseks või vastavalt professionaali soovitustele. Antibiootikumikuuri või soolenakkuse järgselt 2 kapslit päevas või vastavalt professionaali soovitusele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ega tervisliku elustiili asendajana. 

Tooteinfo: Päevane annus üks kapsel sisaldab 20 miljardit bakterit (20 x 109) CFU-d*: Lactobacillus acidophilus CUL60, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis CUL34, Bifidobacterium bifidum CUL20, Lactobacillus casei CUL06, Lactobacillus plantarum CUL66, Streptococcus thermophilus CUL68.            

Koostisosad: Lactobacillus acidophilus, kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, mahuaine: mikrokristalliline tselluloos, Bifidobacterium animalis Lactis ja bifidum, paakumisvastased ained: ränidioksiid ja magneesiumstearaat, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus.
 
Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.
 
EI OLE LISATUD: toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid, piimatooteid, gluteeni, laktoosi, soola, soja, tärklist, nisu, pärmi

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)