Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Omega 3 kalaõli 30 kapslit

6,30 €

Rasvhapped EPA ja DHA on olulised südamele ja arteritele, DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ning nägemist*

Kasutusjuhend: Täiskasvanud võtke 1-3 kapslit (lapsed vanuses üle 8 aasta 1 kapsel) päevas koos toiduga või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitusele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Soovitatav tarbida igapäevaselt ka multivitamiine. Toidulisandeid ei tohiks tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Toode sisaldab puhast mittekontsentreeritud esmaklassilise kvaliteediga kalaõli, mis annab looduses esinevas annuses tähtsamaid omega-3 rasvhappeid EPA-d ja DHA-d pluss teisi kalaõli looduslikke komponente, s.h. karotenoide ja tokoferoole, mis toimivad koos sünergiliselt. EPA ja DHA on olulised südame, arterite, aju ja silmade tervise ning liigeste painduvuse tagamiseks. Iga partii on kontrollitud saasteainete sisalduse suhtes, et tagada kõrgeim võimalik standard. Teadaolevalt puhtaim saadaolev kalaõli! Kalaõli on saadud taastuvast allikast.

1 pehme geelkapsel sisaldab tüüpiliselt: Eikosapentaeenhape (EPA) 165mg, Dokosaheksaeenhape (DHA) 110mg, Kokku kalaõli 1000mg

Koostisosad: Oomega-3 kalaõli (antioksüdant: looduslikud segutokoferoolid), kapsli kest: želatiin ja glütseriin.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, tärklist, soja, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)