Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Looduslik E-vitamiin 30 kapslit

15,50 €

E-vitamiin on võimas antioksüdant, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. 

KASUTUSJUHISED: Võtke 1-2 tabletti päevas koos toiduga või söögiaegade vahel, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatavat päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. 

Säilitage lastele kättesaamatus kohas. Hoidke pudelil kork korralikult peal ning säilitage jahedas, kuivas ja niiskuse eest kaitstud kohas, kuna niiskus võib mõjutada toote kvaliteeti. JPudelil on UV filter. 

1 kapsel bio-transformeeritud vitamiini E sisaldab: Vitamiin (185 iu) 124 mg ά-TE 1033%NRV*-st

*NRV (nutrient reference value) - soovitav päevane võrdluskogus

True Food Vitamiin E sisaldab ka B-vitamiine, beetaglukaane, glutatiooni, koliini, inositooli, aminohappeid ja teisi fütotoitaineid, mida leidub fermenteeritud Saccharomyces cerevisiae (toidupärmi) rikkalikus toidubaasis. Sahharomyces cerevisiae on kasvatatud GMO-vaba soja baasil. Toidupärmi seinad on õrnalt papaia ensüümidega lõhustatud, et vabastada pärmirakkudes leiduvad toitained. 

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Koostisosad: patenteeritud segu: ensüümidega eelseeditud ja toidupärmiga (Saccharomyces cerevisiae, sisaldab soja) E-vitamiin, taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloosist kate (karrageeniga), d-alfa tokoferool suksinaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, maisi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve-, lõhna- ega maitseaineid.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)