Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Foolhape 400mcg 90 tabletti

8,99 €

Folaat aitab kaasa normaalsele aminohapete sünteesile, normaalsele vereloomele, homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele, immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja paljudele muudele funktsioonidele. On leitud, et foolhape aitab kaasa kudede kasvule naise organismis raseduse ajal - raseduse planeerimisel ja rasedatel soovitatakse tarbida 400mcg foolhapet päevas.

Kasutusjuhend: Võtke 1-2 tabletti päevas koos söögiga või söögiaegade vahel või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatavat päevast annust. Soovitav on tarbida koos multivitamiini või B12- vitamiiniga. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku eluviisi asendajana

Sellist kogust foolhapet tuleks tarvitada ainult lühikese perioodi vältel, väljaarvatud juhtudel, kus ollakse rase või planeeritakse rasedust.

Päevane kogus (1 tablett) sisaldab: Foolhape 400 mcg 200%*NRV-st

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

Koostisosad:  täiteaine: looduslik Lithothamnion calcarea, täiteaine: mikrokristalliline tselluloosmaisivalgust kate, taimne paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, taimne steariinhape, foolhape (pteorüülglutamiinhape vormis).

Ei ole lisatud: suhkrut, soola, sojat, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke toiduvärve-, säilitus-ega lõhna- ja maitseaineid.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)