Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Coloclear Extra 90 kapslit

18,50 €

Linaseemnete ja aaloega toidulisand seedimise toetuseks.

Linaseemned ja aaloe aitavad hoida soolestiku tööd ja seedimist normaalsena. Kompleks sisaldab ka taimseid ekstrakte ning probiootilisi baktereid.

Kasutusjuhend: 3 kapslit 1-3 korda päevas enne sööki koos suure klaasitäie veega või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku eluviisi asendajana.

Kolm kapslit sisaldavad tüüpiliselt: Pruun linaseeme 900mg, Apteegitill 150mg, Lambalääts 150mg, Aloe vera 200:1 30mg, Lagritsajuur 90mg, Nelk 60mg, Bacillus coagulans (tootmise ajal sisaldavad 3 kapslit 18 miljonit elujõulist bakterit)

Koostisosad: Jahvatatud pruunid linaseemned, taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (karrageenist), apteegitillisemmne pulber, lambaläätseseemne pulber, antioksüdant: segutokeferoolid, lagritsajuurepulber, nelgipulber, aloe vera 200:1 pulber, paakumisvastased ained: ränidioksiid, taimne magneesiumstearaat, Bacillus coagulans.

Ei ole lisatud suhkrut, soola,  nisu, gluteeni, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke värv-, säilitus- ega maitseaineid.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)