Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - CLA konjugeeritud linoleenhape 90 kapslit

31,50 €

Uuringud näitavad, et värvohakaõlist saadud CLA aitab vähendada keharasva ja ning suurendada lihasmassi, mille tulemuseks on saledam figuur.

KASUTUSJUHISED: 1 kapsel kuni 3 korda päevas koos söögiga, või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Soovitav on lisaks tarbida ka multivitamiini.

Säilitage lastele kättesaamatus kohas. Hoidke pudelil kork korralikult peal ning säilitage jahedas, kuivas ja niiskuse eest kaitstud kohas, kuna niiskus võib mõjutada toote kvaliteeti. Jahedamal temperatuuril võib toote sisse tekkida valge sade. See kaob toatemperatuuril ning ei mõjuta toote kvaliteeti ega efektiivsust. Pudelil on UV filter. 

1 kapsel sisaldab: Konjugeeritud linoleenhape (CLA) min 80%           1000 mg

Koostisosad: värvohaka õli (oktadekadieenhappe allikas, sisaldab vähemalt 80 % konjugeeritud linoolhapet), kapsel: želatiin, glütseriin.

Higher Nature CLA on saadud värvohakaõlist ning sisaldab 34% c9, t10 ning 36% t10, c12 isomeere.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve, säilitus- ega lõhnaaineid.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)