Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - B-vitamiinide kompleks 30 tabletti

12,50 €

B-vitamiinid koos magneesiumi ja C-vitamiiniga.

True Food B-kompleks on saadud fermenteeritud toidupärmile (Saccharomyces cerevisiae) aktiivsete komponentide lisamise teel. Nii saadakse B-kompleks, mis on parima imenduvuse ja optimaalse biosaadavusega.  Ühe tableti toime on võrreldav 75-100mg standardsete B-vitamiini lisanditega.

KASUTUSJUHISED
Täiskasvanud ja lapsed vanuses üle 8 aasta 1 tablett päevas koos toiduga või söögiaegade vahel, või vastavalt tervishoiuspetsialistisoovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli  ning tervisliku elustiili asendajana.

B-vitamiin võib värvida uriini erekollaseks – see on normaalne.

Üks tablett sisaldab: Vitamiin C 20mg 25%*NRV-st, Tiamiin (vitamiin B1)  5mg 455%, Riboflaviin (vitamiin B2) 5mg 357%, Niatsiin (vitamiin B3)  30mg NE 188%, Vitamiin B6 10mg 714%, Foolhape  200mcg 100%, Vitamiin B12 5mcg 200%, Biotiin 300mcg 600%, Pantoteenhape (vitamiin B5) 30mg 500%, Magneesium 24mg 6%, Koliin 10mg, Inositool 10mg, PABA 10mg, Tsitruse bioflavonoidid 8mg.

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus  

KOOSTISOSAD: patenteertiud segu - ensüümidega eelseeditud ja toidupärmiga seotud (sojast) magneesiumkloriid, niatsiinamiid, kaltsiumpantotenaat, askorbiinhape, biotiin, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin, koliin, inositool, PABA, tiamiinhüdrokloriid, foolhape, vitamiin B12 tsüanokobolamiinina; looduslik Lithothamnion calcarea, magneesiumtsitraat, paakumisvastane aine: taimne steariinhape, katteaine: metüültselluloos (glütseriin), paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid, täiteaine: etüültselluloos, looduslik vanilje lõhna- ja maitseaine (agaavisiirup, lõhna- ja maitseaine: vanilje, toiduvärv: karamell).

True Food B kompleks sisaldab ka beetaglukaane, glutatioone, koliini, inositooli, B- vitamiine, aminohappeid ja teisi fütotoitaineid, mida leidub looduslikult Saccharomyces cerevisiae kultuuri (toidupärmi) rikkalikus toidubaasis. Sahharomyces cerevisiae on kasvatatud GMO-vaba soja baasil. Toidupärmi seinad on õrnalt papaia ensüümidega lõhustatud, et vabastada pärmirakkudes leiduvad toitained. 
Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, nisu, gluteeni, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve-, lõhna- ega maitseaineid.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)