Tühi

Kokku: 0,00 €

Hemptouch - Tasakaalustav näokreem 50ml

34,00 €

Toniseerib ja tasakaalustab ning ravib rasust ja vistrike all kannatavat nahka .

Hemptouch tasakaalustav näokreem taastab rasuse ja kombineeritud naha. Koostise aluseks olev emulsioon normaliseerib nahas rasueritust. Kreemi regulaarsel kasutamisel paraneb nahapooride seisund ja visuaalne väljanägemine. Eriliselt puhas koostis, ilma kunstlike lõhnaaineteta, alkoholita, parabeenideta ja muude nahaärritajateta. Välja töötatud kanepi hüdrolaadi baasil – kanepi hüdrolaat, väärtuslik kanepitaime ekstrakt, mis on Hemptouch tasakaalustava näokreemi peamiseks koostisosaks, muudab selle kreemi unikaalseks. See parandab mikrotsirkulatsiooni ja muudab naha siledaks ja elastseks.

Tootekirjeldus - Eriliselt välja töötatud koostis:

Aromacert® sertifitseeritud;

Veganisõbralik;

Ei ole testitud loomade peal; Ei sisalda THC-d;

Dermatoloogiliselt testitud;

Ärritust mittetekitav koostis, sobiv atoopilisele ja tundlikule nahale;

Sõltumatu dermatoloogiline uuring on teostatud J. S. Hamiltoni laborotooriumis.

Tasakaalustav näokreem on ette nähtud : Tasakaalustav näokreem normaliseerib rasuse ja kombineeritud naha, peatades vistrike tekke ja ravides vistrikest jäänud laike. Sobib nahale, millele on iseloomulik vistrike tekkimine, millel on tendents muutuda dehüdreerituks, läikivaks ja punetavaks. Kreemi kasutamine aitab ühtlustada nahatooni, normaliseerib naha seisundit ja ravib vistrike poolt jäetud tagajärgi.

Kanepiekstrakt – CBD kannabinoid, harmoniseerib nahka sügavalt ja loomulikul teel. Ekstrakt vähendab rasueritust, taastab naha tasakaalu, vähendab ärritust ja likvideerib punetuse. Samaaegselt stimuleerib naha loomulikku taastumissüsteemi .

Kanepi hüdrolaat – See haruldane hüdrolaat kiirendab mikrotsirkulatsiooni, taastab nahka ja parandab pooride seisundit ja visuaalset väljanägemist . Seetõttu kasutatakse tasakaalustava kreemi väljatöötamisel baasina kanepi hüdrolaati, mis on energiaallikaks nahale.

Kanepi hüdrolaati saadakse kanepilehtede auruga testilleerimisel. Kvaliteetne hüdrolaat on läbipaistev, rohelist värvi ja sellele on omane magus maa lõhn.

Kasutamine: Kandke kreem puhastatud näo-, kaela-, dekolteepiirkonda, masseerides kergelt nahka. Kasutage iga päev, hommikul ja õhtul või iga kord kui nahk vajab niisutamist. Tasakaalustav kreem imendub kiiresti ja tagab naha pikaajalise niisutamise. Kreem sobib hästi ka meigi alusbaasiks .

Pakendi pumpamissüsteem tagab, et pakendisse ei satuks õhk, mille tulemusena ei ole vaja lisada kreemi koostisesse konservante, mis võimaldab kreemi toota selle koostisesse ilma igasuguseid ärritajaid lisamata. Pakend tagab toote säilimise värskena. (dosaatori aktiveerimiseks pumbake mitu korda energiliselt , kuni kreem hakkab välja voolama, teinekord on vaja vajutada 20 kuni 50 korda, kuid see tagab, et kreemi pakend ei ole kunagi avatud ning selle sisu on värske).

Tootja: Sloveenia