Tühi

Kokku: 0,00 €

Dr.Ohhira sissevõetav kollageen 5x20ml

48,00 €

Pakend sisaldab 5 pudelit ehk 5x20ml

Koostisosad : Kala kollageen, mustikamahl, mesilaspiim, koensüüm Q10, 5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega (galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), jaapani puju (artemisia princeps) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) viljakestrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum australe) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehed ja varred, vetika Undaria pinnatifida lehed ja varred, vetika Laminaria japonica lehed ja varred, happesuse regulaator sidrunhape; probiootilised kultuurid : Bifidobacterium breve ss. Breve, Bifidobacterium infantis ss. Infantis, Bifidobacterium Longum, Enterococcus faecalis TH10, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus  casei ss. Casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus ss. Jugurti, Lactobacillus plantarum ja Sterpococcus thermophilus), kala elastiin, paksendaja Rivieri titaanjuure kummi,happesuse regulaator sidrunhape, L-askorbiinhape (C-vitamiin), värvaine karamell, lõhnaained, sahharoos, hüaluroonhape.

20ml sisaldab : 7,75g väikese molekulaarmassiga merelist päritolu kollageeni, 250mg C-vitamiini, 50mg mesilaspiima, 12,5mg koensüümi Q10, 10mg 5-aastast retsepti hapendatud taimede ja piimhappebakteritega, 5 mg merelist päritolu elastiini, 5mg hüaluroonhapet.

Tarvitamine: üks tarvituskuur kestav kolm nädalat ja selle moodustavad kaks pakendit, kummaski 5 purki (kokku 10 purki). Esimesel viiel päeval on soovitatav tarvitada 1 purk (20ml) päevas. Seejärel pidada kaks päeva vahet ja alustada teise pakendiga. Tarvitada üks purk iga kolme päeva tagant. Aastas on soovitatav teha 3-4 kuuri. Mõnikord harva võib toote koostisainete värvus muutuda või purgi põhja tekkida sete. See ei mõjuta toote kvaliteeti. Sette korral loksutage jooki enne tarvitamist. Pärast avamist tarvitage kohe ära. Ärge ületage soovitatud annust. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

7,75 g mere päritoluga kollageeni - Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused.

Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke  samuti tagab kudede ja organite  tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite  ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi  kõigis eluliselt tähtsates protsessides.

Dr. OHHIRА poolt pakutud kollageen – on tervise, ilu ja nooruse valem:

elastne, nooruslik ja särav nahk;

painduvad, elastsed liigesed;

maksimaalne töövõime ja energilisus kogu tööpäeva jooksul;

hea enesetunne ja nooruse pikenemine

 

Tootja: Jaapan