Tühi

Kokku: 0,00 €

Dr.Ohhira probiootikum 30 kapslit

30,00 €

Koostisosad: Suhkur (melass / oligosahhariidid) – 121.8 mg, kreegiekstrakt (Prunus domestica) - 48 mg, Jaapani puju (Artemisia princeps) - 16 mg, Hiina taralõng (Lycium chinese) - 6 mg,Shiitake seened (Lentinula edodes) - 5 mg, Sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) - 3 mg, viigimari (Ficus carica L.) - 3 mg, Mustikas (Vaccinium spp.) - 2 mg, Punane hiina porss (Myrica rubra) - 2 mg, Juuno sidrun (citron) (Citrus junos SIEB. ex Tanaka) - 2 mg, Agaricus seen (Agaricus blazei) - 2 mg,Maitake seen (dancing mushroom /Grifola frondosa) - 2 mg, merevetikas Hizikia fusiforme (Hizikia fusiforme) - 2 mg,Wakame pruun merevetikas (brown seaweed) /Undaria pinnatifida) - 2 mg, Konbu puunvetikas (kelp /Laminaria japonica) -2 mg, elus piimhappebakteri kultuurid: 

Bifidobacterium breve ss. Breve – 1×109 CFU*

Bifidobacterium infantis ss. Infantis – 1×109 CFU

Bifidobacterium longum – 1×1010 CFU

Enterococcus faecalis TH10 – 1×109 CFU**

Lactobacillus acidophilus – 1×1011 CFU

Lactobacillus brevis – 1×109 CFU

Lactobacillus bulgaricus – 1×109 CFU

Lactobacillus casei ss. Casei – 1×109 CFU

Lactobacillus fermentum – 1×109 CFU

Lactobacillus helveticus ss. – 1×109 CFU

Lactobacillus plantarum – 1×109 CFU

Streptococcus thermophilus – 1×1011 CFU

abiained: värvisafloori seemneõli (Carthamus tinctorius L.), kammkarbi kestapulber (Patinopecten yessoensis), taimne emulgaator: rasvhapete polüglütserooli estrid, glaseeraine: mesilasvaha, värvaine: ammooniumsulfitkaramell, emulgaator: letsitiin, želatiin, niiskusesäilitaja: glütserool.

Kasutamine: 1 – 2 kapslit üks või kaks korda päevas koos veega võtta tühja kõhu peale vähemalt tund aega enne sööki. Ärge laske kuni 3-aastastel lastel kapsleid alla neelata - lämbumisoht! Suruge kapsli sisu välja ja segage söögi või joogi sisse.

Ärge ületage soovitatud annust. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Kõrvalmõjud: Kui kasulikud bakterid teevad organismi puhastades ja soolestiku keskkonda parandades oma tööd, siis võivad tekkida ajutised kõrvalmõjud nagu kerge puhitus või kõhulahtisus.

Kui sellised sümptomid kestavad kauem kui 10 päeva konsulteeerige palun oma arstiga.

Tänapäeval  on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu. Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest. Dr. Ohhira probiootikum on 100% looduslik toidulisand. 

Dr. Ohhira probiootikumid:

Normaliseerivad seedetrakti mikrofloorat tänu selles sisalduvale piimahappebakteritele;

Leevendavad kõrvetisi ning puhitisi;

Tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme;

Pärsib haigusi tekitavate bakterite kasvu;

Stimuleerib ja tugevdab immuunsüsteemi;

Tugevdab keha võimet omandada toitaineid;

Sisaldab erinevaid B-grupi vitamiine, antioksüdante, mineraale, aminohappeid, ensüüme japrebiootikume;

Sisaldab ainulaadset elavkultuuri: Probiootikum, 900 miljon CFU`d .(CFU, inglise keeles "colony forming unit"  ehk "kolooniat moodustav üksus". See on bakter, mis on võimeline elama ja taastootma, et luua sama grupi baktereid);

Koostisosadena on kasutatud 92 erinevat orgaanilist looduslikku toorainekombinatsiooni(puuviljad, juurviljad, ravimtaimed, seened, merevetikad);

Tugevdab immuunsust ja organismi vastupanuvõimet;

Soodustab toitainete, mineraalide ja vitamiinide omastamist organismis.​

Tootja: Jaapan