Tühi

Kokku: 0,00 €

Detox jalatallaplaastrid

13,40 €

Mürkide väljutamine
Mürgised ained nagu depoorasv, uriinikristallid, metallijäägid jne tekivad kehas ainevahetuse käigus. Need mürgised ained ladestuvad tavaliselt liigestesse ja jalataldadesse, takistavad vereringet ning võivad põhjustada liigesepõletikku, nahahaigusi- ja allergiaid, kõrget vererõhku jne ning mõjutavad seega tugevalt tervist. Seetõttu tulekski need mürgised jäägid kehast väljutada, et parandada immuunsüsteemi ja tervenemisvõimet. Jaapanis tehtud katsed näitavad, et flexiplaaster imab sisemist niiskust ning väljutab niiviisi kahjulikke jääkaineid kehast.

 

Peamised koostisosad: Flexiplaaster sisaldab mitmeid haruldasi looduslikke koostisosi nagu näiteks bambuse ekstrakt (45%), chitosan, c-vitamin, turmaliin, pärli pulber, puhas räni jne.

 

Kuidas tuleks flexiplaastrit kasutada parima tulemuse saavutamiseks? 
Soovitame panna plaastrid äsjapestud jalataldadele. Soe vesi tõstab keha- temperatuuri ning mürgised ained tulevad tõhusamalt nahapooride kaudu välja. Parimaks tulemuseks peaksid plaastrid olema võimalikult tugevalt naha küljes – kui need ei ole korralikult kinnitatud, siis toime väheneb.

Pakis 5 paari /10 plaastrit