Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare - Leedrimarja kontsentraat 150ml

14,50 €

Leedrimarja kontsentraat tsingi ja C-vitamiiniga. Toidulisand magusainega (magustatud puuviljasuhkruga)

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

C-vitamiin ja tsink on olulised võtmetoitained, mis aitavad hoida immuunsüsteemi normaalsena. Mustas leedris sisalduvad antotsünidiinid aitavad kaitsta rakke vabade radikaalide kahjustuste eest.

Kasutusjuhend: Tarvitada koos toiduga vastavalt juhistele või professionaali poolt antud soovitustele, Lapsed vanuses 1-2 aastat - 1 tl (5ml) päevas; lapsed vanuses 3-6 aastat 2 tl (10ml) päevas; üle 7-aastased ja vanemad 3 tl (15 ml) päevas. 

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage soovitatavat päevast annust. Kui olete arstliku järelvalve all, siis konsulteerige arstiga enne toote tarvitamist. Mitte tarvitada, kui olete rase või planeerite rasedust, samuti rinnaga toitmise ajal. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. 

Päevane annus (5 ml) sisaldab: Leedrimarja kontsentraat (vastab 2 g leedrimarjadele) 310mg, C-vitamiin 50mg 62,5%*NRV-st, magneesium 4,1mg 1,1%, Tsink 2,5mg 25%.

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

Koostisosad: vesi, glütserool, fruktoos, leedrimarja kontsentraat (Sambucus nigramarjad), kummiaraabik, C-vitamiin (magneesiumaskorbaadina), tsinkglükonaat, säilitusaine kaaliumsorbaat.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)