Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare- HEP 194 maksale 60 kapslit

17,50 €

Kompleks maksa toetuseks koliini, inositooli, õunaekstrakti, fütosteroolide, metioniini, biotiini ja B2-vitamiiniga.

  •  Koliin aitab hoida maksatalitlust normaalsena ning aitab kaasa normaalsele rasvaainevahetusele
  •  Sisaldab riboflaviini ja biotiini, mis aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  •  Riboflaviin aitab hoida punaliblesid normaalsena ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  •  Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, aitab hoida närvisüsteemi, nahka ja juukseid normaalsena

KASUTUSJUHISED: Kaks kapslit päevas koos söögiga, või vastavalt professionaali soovitustele. Toodet ei tohi tarvitada mitmekesise toiduvaliku ja tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage soovitatud päevast kogust.

Ei sobi raseduse ajal, rasedust planeerides või rinnafa toites. Ei sobi lastele vanuses alla 5 aasta, Ei sobi maksa pahaloomuliste seisundite korral. Ärga tarvitage, kui olete allergiline õunte suhtes. Päevane toidust ja toidulisanditest fütosteroolide kogus ei tohiks ületada 3 grammi. 

Päevane kogus (2 kapslit) sisaldab: Riboflaviin (vitamiin B2) 6,4mg 457%*NRV-st, Biotiin  100mcg 200%, Koliinbitartraat 700mg, (sisaldab 286 mg koliini), Inositool 200mg, Taimsed fütosteroolid 250mg , sisaldavad 100 mg beetasitosterooli), L-metioniin 100mg, Õunaekstrakt (sisadab 5% floridziini) 20mg. 

*NRV (nutritional reference value) - päevane võrdluskogus   

KOOSTISOSAD: Koliinbitartraat, taimsed fütosteroolid (Glycine max L.Merr ubadest), kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, inositool, L-metioniin, mahuaine: tselluloos, paakumisvastased ained (magneesiumstearaat & ränidioksiid), õunaekstrakt (Malus spp viljad), riboflaviin, biotiin.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)